Reyhana Saleh'in Doğum Günü Partisi
Mono Elektrik

KKTC’nin saygın ve başarılı iş kadınlarından Reyhana Saleh, yeni yaşını dostları ve hayranları ile birlikte kutladı. Hayriye Vurdu'nun organizasyonuyla Les Ambassadeurs'da gerçekleştirilen doğum günü partisi, unutulmaz bir geceye dönüştü.

"Arabic Queen" ve "İkon" olarak da bilinen Reyhana Saleh, Arap düğünü havasında bir kutlama ile yeni yaşına girdi. Parti, Arap kültürünün izlerini taşıyan dans gösterileri ve geleneksel müzikler eşliğinde geçti. Muhteşem dekorasyonlar, Arap müziği ve geleneksel dans gösterileri, partiyi unutulmaz kılarak, geceye katılanlardan da tam not aldı.

Gece boyunca 2 farklı kıyafet giyen Saleh'in zarafeti ve ışıltısı katılımcıları büyüledi.

Reyhana'nın yakın dostları, iş arkadaşları ve hayranları, bu özel gecede onu yalnız bırakmadı.

Saleh Reyhana'nın doğum günü partisinde Oryantal Showlar, Ateş Dansı ve Davul Showlar izleyenleri büyüledi.

Etkinlikte sahne alan 2018 "O Ses Türkiye" finalisti Aydan'ın sahne performansı ise geceye ayrı bir enerji kattı.

Organizasyonun başarısı ise Hayriye Vurdu'nun kusursuz planlaması ve detaylara verdiği özenle ortaya çıktı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Reyhana, pasta keserek yeni yaşını kutladı ve bu unutulmaz geceyi organize eden Hayriye Vurdu'ya ve tüm misafirlere teşekkür ettiğini söyledi.

Les Ambassadeurs'da gerçekleşen bu muhteşem doğum günü partisi, KKTC'nin en prestijli etkinliklerinden biri olarak hafızalarda yer edindi.

endeep yatay

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!