Kadir Doğulu’dan Onur Akay’a özür telefonu
Mono Elektrik

Balıkesir’in Akçay sahilinde bir kişi tarafından yumruklu saldırıya uğrayarak, tanınmaz hale gelen ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, darp raporu alarak ünlü oyuncu Kadir Doğulu’dan davacı ve şikâyetçi olmuştu. Bir yıl arayla iki kez darp edilen Onur Akay’ın Edremit Devlet Hastanesi’nden aldığı darp raporuna göre sol kaşı patlamış, sol gözünde ciddi morluklar oluşmuş ve burnunda zedelenmeler meydana gelmişti. Akçay Polis Merkezi Amirliği’nde ifade veren Akay, sosyal medyada şu ifadeleri kullanmıştı:

“Dün gece çok sevdiğim dostlarımla otururken, birden saldırıya uğradım. Gözüme yumruk atan kişi birincisi Kadir Doğulu için dedi vurdu, bu da tarikat için dedi ve yine vurdu.”

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, "Kadir Doğulu ve Tarikat İçin" denilerek darp edilen Onur Akay sorusunda basın mensuplarının önünde sadece gülümsemişti. Doğulu, günler sonra Akay’ı telefonla arayarak özür diledi. Ünlü sanatçı Onur Akay bu telefon görüşmesini de sosyal medya adresinden duyurdu. Akay, “Telefonum çaldı ve açtım. Hattın diğer ucundaki kişi ben Kadir Doğulu dedi. Görüntülü aramasını arzu ettim aradı. Sizi dinliyorum dedim. Kadir, ‘Kameraların önünde sadece gülüyorum dediğim için özür dilerim çok geçmiş olsun dedi.’ Teşekkür ettim. Sonra telefonu bir başka kişi aldı ve bana, 2şikâyetinizden vazgeçerseniz seviniriz’ dedi. Yaklaşık bir dakika dondum kaldım ve düşüneceğim dedim.” ifadeleri ile paylaşım yapan Akay, takipçilerine “Sizce şikâyetimi geri alayım mı?” diye soru yöneltti.

Onur Akay konuk olduğu bir programda Kadir Doğulu'nun özel hayatıyla ilgili iddialarda bulunmuştu. Doğulu da Akay'a 1 milyon liralık tazminat davası açmıştı.

Kaynak: Onur Akay Medya

https://www.instagram.com/p/C8rhJoDI5oY/

endeep yatay

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!