Bahar Babacan’dan Bella Hadid’li eğitim
Mono Elektrik
Haber: İsmail GÖKGEZ
 
Ünlü İş Kadını Bahar Babacan son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Sosyal medyada bir milyonu aşkın takipçisiyle dikkat çeken Bahar Babacan kendi ismini taşıyan güzellik merkezi zincirine her geçen gün bir yenisini ekliyor. Yakın zamanda Katar’a da açılacak olan Bahar Babacan yurt dışında bir çok markanın da ilgi odağı oldu. 
 
Bahar Babacan, Bella Hadid’in reklam yüzü olduğu bir kozmetik firmasının eğitmenliğini yapmaya hazırlanan Babacan; “Uzun zamandır yaptığımız uygulamaların doğruluğu ve müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde ciddi bir yol katettik. Görsellik önemlidir ama sağlıklı görsellik her zaman daha önemlidir. Bir çok cihaz ve ürünün kullanımında profesyonel eğitimlerden geçmek gerekir” dedi.
 
Bahar Babacan; “Bella Hadid dünya üzerinde en sevdiğim modellerden biri. Bella’nın da dahil olacağı markanın eğitimi için beni tercih etmelerinden dolayı ömüre oldum. İşinizi aşkla yaptığınızda en doğru olursunuz. Eğitimde Bella da olacak beğendiğim bir modelin benden eğitim alacak olması beni onure etti” dedi.
 
 
endeep yatay

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!